СБУ блокувала чергову спробу дестабілізації ситуації в Україні через кримінальні кола (фото)
Понедельник, 29 Октябрь 2018 13:43 Версия для печати

СБУ блокувала чергову спробу дестабілізації ситуації в Україні через кримінальні кола (фото)

Автор 

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України продовжують блокувати спроби спецслужб країни-агресора дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в Україні через протиправну діяльність «злодіїв у законі».
За наявною в СБУ інформацією представники кримінальних кіл з Росії та країн Кавказу координують діяльність злочинних угруповань, які причетні до скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів на території України. За задумом російських спецслужб загострення криміногенної обстановки в Україні, особливо напередодні майбутніх президентських виборів, має призвести до падіння рівня довіри до державної влади і правоохоронної системи.
Зокрема «злодії у законі» контролюють перерозподіл фінансових потоків від крадіжок, грабежів, розбійних нападів, викрадень автотранспорту, розповсюдження наркотичних засобів та психотропних речовин. При цьому частина коштів отриманих злочинним шляхом спрямовується на фінансування російсько-терористичних сил на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.
У жовтні поточного року СБУ затримала та примусово видворила за межі України чергового «злодія в законі» на прізвисько «Жоржикич». Оперативники спецслужби встановили, що представник кримінальних кіл однієї з кавказьких країн нелегально прибув до південного регіону для встановлення контролю над частиною грошових потоків від грабежів, розбійних нападів, крадіжок, вимагання.
Співробітники української спецслужби затримали зловмисника в Одесі та примусово видворили за межі України із забороною в'їзду терміном на три роки.
Із початку цього року ГУ БКОЗ спільно з регіональними підрозділами СБУ було видворено п'ятьох «злодіїв у законі», понад ста представникам злочинних кіл, серед яких громадяни Росії та Грузії, встановлено заборону в'їзду до нашої країни на п'ять років.
Прес-центр СБ України

 


Прочитано 545 раз

Галерея изображений

joomlamodniyportal.ruПоиск