Живописний Афон в українських барвах (фото)
Среда, 03 Октябрь 2018 19:50 Версия для печати

Живописний Афон в українських барвах (фото)

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)
Живописний Афон Живописний Афон фото Сергей ТОМКО

Український погляд на світову святиню – монастирі Святого Афону – демонструє Запорізький обласний художній музей. Виставка робіт заслуженого художника України Василя Красьохи називається «Живописний Афон в українських барвах». Сорок вісім робіт виконані художником упродовж 2017-2018 років та підсумовують подорож до Грецької Македонії, де художник вивчав та замальовував усі двадцять монастирів Святої Гори. У кожній святині художник перебував декілька днів, зробивши ескізи релігійних пам’яток, які розробляв, повернувшись до України.

Народився Василь Красьоха на Волині, навчався у Київському художньому інституті, мешкає в Івано-Франківську. Він учасник багатьох художніх виставок в Україні та за кордоном.

Влітку цього року Василь Красьоха взяв участь у третьому всеукраїнському мистецькому пленері «Запорізький пейзаж». Це знайомство із нашим містом та стало основою творчої дружби та виставки у запорізькому музеї.

“Ми щиро вдячні Василю Андрійовичу за можливість побачити зовсім інший світ через його роботи”, – сказала на відкритті виставки куратор Ольга Дворна.

В тему

Ше одна цікава для дорослих та дітей виставка присвячена художнику із запорізьким корінням Володимиру Дахно. Вона називається «Як Володимир Дахно козаків малював». В експозиції можна побачити малюнки славетного мультиплікатора, в різний час подаровані нашому музею.

Инесса Атаманчук,

фото Сергей Томко  

 

 

 

Прочитано 531 раз

Галерея изображений

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://old.mig.com.ua/fotoreportazhi/item/43163-zhivopisnij-afon-v-ukrajinskikh-barvakh-foto#sigProGalleria9c9fcc198b
joomlamodniyportal.ru

Поиск