В Запорожье открыли памятную доску «киборгу», который погиб под Донецким аэропортом (фото, видео)
Понедельник, 08 Октябрь 2018 19:34 Версия для печати

В Запорожье открыли памятную доску «киборгу», который погиб под Донецким аэропортом (фото, видео)

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)
В Запорожье открыли памятную доску «киборгу» В Запорожье открыли памятную доску «киборгу» фото Сергей ТОМКО

«Саша йшов першою відправкою із Запоріжжя у складі 79-ої десантно-штурмової бригади. Він приїхав з Москви, де б його ніхто не знайшов, ніякий військомат. Але Саша приїхав за покликом серця. Треба пам'ятати, що Олександр ще пройшов Південний котел, зокрема, Зеленопілля. Це був перший масований ракетно-артилерійський обстріл з території Росії українських військ. Після цього за Сашею причепився позивний «кіборг», – розповідає ветеран АТО В'ячеслав Зайцев.
– Потім ми перетиналися, Саша постійно щось розпитував про Хортицю. Я йому казав: «Саш, закінчуємо тут і їдемо на Хортицю, все буде як слід». Хто знав, що третю роту, в якій він служив, терміново направлять до Донецького аеропорту. У його БТР поцілив російський танк. Згоріло живцем 9 хлопців. Ці люди були кращими серед нас. Ми маємо пам'ятати про тих хлопців, які насправді зупинили агресію».
На перехресті вулиць Жаботинського та Лермонтова в Запоріжжі, на стіні будинку Жаботинського 39, відкрито меморіальну дошку кіборгу ДАП Олександру Пивоварову.
Олександр Пивоваров, нагороджений посмертно орденом «За мужність» третього ступеня.
Похований на Кушугумском кладовищі.

 

Прочитано 1321 раз

Медиа

Сергей ТОМКО

Поиск