Прийшли в Січовий козачатами, щоб в світ козаками піти
Понедельник, 08 Октябрь 2018 20:59 Версия для печати

Прийшли в Січовий козачатами, щоб в світ козаками піти

Автор 

Напередодні Дня Українського Козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці у Запорізькому Січовому колегіумі, за незмінною традицією, відбулася важлива подія – урочисте Козацьке Коло, присвячене посвяті п’ятикласників у колегіанти. Прийнявши присягу на виконання Золотих правил колегіанта щодо любові до рідної Батьківщини, мови та традицій українського народу, поваги до старших, п’ятикласники стали духовними побратимами єдиного родинного січового братства колегіуму.

Незламний дух Хортиці та багатовікова слава запорізького козацтва об’єдналися в цей день на нашому Колі, щоб наповнити життєдайною силою кожного вихованця Січового колегіуму, надихнути на важливі досягнення, на успішне навчання заради власного майбутнього, заради майбутнього європейської держави України!

Урочистий захід відбувся у Кінному театрі на острові Хортиця. Козаки привітали п’ятикласників із початком козацького шляху і побажали гідно нести звання колегіанта-патріота – своїми вчинками і словом бути гідними представниками Української держави. Свій чудовий виступ того дня вони присвятили нашим маленьким козачатам.

Яскравим продовженням Посвяти, вже також традиційно, став День здоров’я. Вихованці «Січового колегіуму» змогли поспілкуватися зі своїми вчителями та вихователями на тему здорового способу життя, а старшокласники розробили плакати та цікаві інфографіки. В цей день пройшли спортивні ігри «Джура», квести, футбол та волейбол, катання на конях. Незабутньою стала екскурсія до музею судноплавства. Пишаємося, що членом реставраційної майстерні музею є наш випускник – науковий працівник музею Дмитро Ніконенко, а екскурсію проводив наш знаний на Запоріжжі випускник Віктор Кривоносов – «Дзвонар», учасник бойових дій на сході країни, волонтер, справжній патріот України.

 


Прочитано 616 разПоиск