Скляний альянс: дружина заступника Генпрокурора задекларувала прибуток від підприємства, контрольованого нардепом від «Народного фронту».
Пятница, 23 Февраль 2018 14:07 Версия для печати

Скляний альянс: дружина заступника Генпрокурора задекларувала прибуток від підприємства, контрольованого нардепом від «Народного фронту».

Оцените материал
(0 голосов)

Скляний альянс: дружина заступника Генпрокурора задекларувала прибуток від підприємства, контрольованого нардепом від «Народного фронту». Про це пишуть «Наші гроші», посилаючись на декларацію Аліни Сторожук за 2016 рік.

 

Аліна Сторожук, дружина першого заступника генпрокурора Дмитра Сторожука, у 2016 році задекларувала майже півтора мільйони гривень доходу від підприємства «Склянний Альянс».

Керівником фірми є помічник нардепа від «Народного фронту» Олега Кришина Федір Ткачман. Заснували ж одну з компаній, що дали початок «Скляному альянсу», батько Олега Кришина Юрій та помічники нардепа Валерій Гуртовий, Сергій Недолуга і Федір Ткачман.

До того ж «Скляний альянс» зареєстрований за тією ж адресою, що й підконтрольна Олегу Кришину фірма «Вільногірське скло».

Олег Кришин був обраний до Верховної Ради у 2014 році як самовисуванець по виборчому округу №34, в межі якого входять, зокрема, міста Вільногірськ і Жовті Води.

Дружина ж першого заступника генпрокурора Аліна Сторожук до 2016 року працювала у фінансовому відділі секретаріату Кабміну, а потім – на підприємстві «Фінансово-кредитний союз», де заробила згідно декларації 6 тисяч гривень.

Згідно з інформацією на сайті «Скляний альянс» продає тару для алкоголю, пива, продуктів та напитків та розташований у місті Вільногірську на Дніпропетровщині.

 

Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації».

 


Прочитано 821 разПоиск