Арсен Аваков задекларував дивіденди від італійської компанії.
Пятница, 09 Март 2018 15:38 Версия для печати

Арсен Аваков задекларував дивіденди від італійської компанії.

Оцените материал
(0 голосов)

Арсен Аваков задекларував дивіденди від італійської компанії.

Сума дивідендів від компанії "Avitalia s.r.l." сягнула майже 150 тисяч євро, передає Інтерфакс-Україна.

Дана інформація, уточнює видання, вказана міністром внутрішніх справ у виправленій декларації за 2017 рік. Арсен Аваков також зазначив, що володіє 100% корпоративних прав в італійській компанії ТОВ "Avitalia s.r.l."Нагадаємо, саме через компанію "Avitalia s.r.l.", яка поглинула іншу фірму, Арсеном Аваковим була придбана вілла в Італії на 26 кімнат. Цю інформацію оприлюднило видання «Наші гроші». Маєток міністр назвав бізнес-проектом дружини.

Також згідно з декларацією міністр є кінцевим власником двох кіпрських компаній - Ulisse Management Limited і Fontana Management Limited.

Окрім дивідендів від італійської фірми серед власних доходів у декларації Арсен Аваков вказав 710 тис. грн зарплати як міністр внутрішніх справ, та майже 300 тисяч гривень відсотків в "Ощадбанку".

Безготівкові заощадження Арсена Авакова згідно електронному звіту розміщені у двох фінансових установах – «Ощадбанку» та «Укрексімбанку». Загальна сума - понад шість мільйонів у гривневому еквіваленті.

Ще він володіє 200 тисячами гривень в дорогоцінних металах. Готівкою Арсен Аваков зберігає 25 тисяч гривень, 10 тисяч доларів, 60,2 тисячі євро, 1,9 тисяч канадських доларів та 96 тисяч японських ієн.

Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації».

 


Прочитано 669 разПоиск