В Киеве продлили запрет на фейерверки и салюты во время ООС
Четверг, 17 Май 2018 14:41 Версия для печати

В Киеве продлили запрет на фейерверки и салюты во время ООС

Оцените материал
(0 голосов)
В Киеве продлили запрет на фейерверки и салюты во время ООС фото leopolis.news

Киевсовет продлила запрет на использование фейерверков, салютов и других пиротехнических средств на территории столицы во время проведения Операции Объединенных Сил на востоке Украины. Об этом сообщается на сайте Киеврады, пишет strana.ua.

Київрада продовжила заборону на використання піротехніки у столиці

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати продовжили заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів на території міста Києва.

Попередня заборона на використання феєрверків у столиці була чинною до закінчення Антитерористичної операції на сході країни. Оскільки на законодавчому рівні було змінено формат АТО на операцію Об’єднаних сил (відповідно до наказу  «Про початок операції Об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей»), постала необхідність продовжити мораторій на використання піротехніки під час проведення розважальних заходів.

“Феєрверки і салюти у той час, коли в країні йдуть бойові дії, є абсолютно неприйнятними. Наше рішення продовжує заборону використання піротехнічних засобів у столиці на час проведення в  Україні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ на Донбасі. Ми маємо поважати співвітчизників, які захищають Батьківщину від російського агресора”, - зазначив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів. 

Рішення підтримали 87 депутатів.

http://kmr.gov.ua/uk/content/kyyivrada-prodovzhyla-zaboronu-na-vykorystannya-pirotehniky-u-stolyci

 


Прочитано 631 разПоиск