НОК Украины объявил состав сборной на юношеские Олимпийские игры-2018 в Буэнос-Айресе
Четверг, 13 Сентябрь 2018 13:55 Версия для печати

НОК Украины объявил состав сборной на юношеские Олимпийские игры-2018 в Буэнос-Айресе

Оцените материал
(0 голосов)
НОК Украины объявил состав сборной на юношеские Олимпийские игры-2018 в Буэнос-Айресе Фото http://noc-ukr.org

55 спортсменов представят Украину на юношеских о

Украину на Юношеских Олимпийских играх в аргентинском Буэнос-Айресе будут представлять 55 спортсменов, сообщает официальный сайт НОК.

Также вчера эту информацию подтвердил президент НОК Сергей Бубка. Кроме того, две лицензии (в тяжелой атлетике) на ЮОИ-2018 находятся в стадии ожидания подтверждения. Интересно, что олимпийцы представят 19 регионов страны. Полный список спортсменов можно посмотреть здесь.

Украинские спортсмены выступят в 22 видах спорта: бадминтоне, баскетболе 3х3, боксе, вольной борьбе, велоспорте, гребле академической, гребле на байдарках и каноэ, гимнастике спортивной, гимнастике художественной, дзюдо, каратэ, легкой атлетике, плавании, скалолазании, спортивной акробатике, стрельбе из лука, пулевой стрельбе, прыжках в воду, современном пятиборье, теннисе, тхэквондо, фехтовании.

Напомним, Юношеские Олимпийские игры пройдут в Буэнос-Айресе с 6 по 18 октября.

https://telegraf.com.ua/sport-cat/drugie-vidyi/4484157-nok-ukrainyi-obyavil-sostav-sbornoy-na-yunosheskie-olimpiyskie-igryi-2018.html

https://1k.com.ua/wp-content/uploads/1k/1536834199_2648.jpg

 

Затверджено склад збірної України на Юнацькі Олімпійські ігри-2018

55 юних атлетів представлятимуть Україну на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх, які з 6 по 18 жовтня відбудуться в аргентинському Буенос-Айресі.

Поіменний склад команди відповідно до здобутих українськими спортсменами ліцензій для участі в Іграх та пропозицій національних федерацій з олімпійських видів спорту затвердив Виконавчий комітет Національного олімпійського комітету України.

Українці виступатимуть в 22-х видах спорту, а саме: бадмінтоні, баскетболі 3х3, боксі, боротьбі вільній, велоспорті, веслуванні академічному, веслуванні на байдарках і каное, гімнастиці спортивній, гімнастиці художній, дзюдо, карате, легкій атлетиці, плаванні, скелелазінні, спортивній акробатиці, стрільбі з лука, стрільбі кульовій, стрибках у воду, сучасному п'ятиборстві, тенісі, тхеквондо, фехтуванні.

Наші юні олімпійці, які вибороли право захищати честь України на найпрестижнішому спортивному форумі Планети, представляють 19 регіонів країни.

Треба відзначити, що ще 2 ліцензії (у важкій атлетиці) знаходяться у стадії очікування підтвердження.

В олімпійському Буенос-Айресі протягом 12 днів змагатимуться 3998 юних атлетів (1999 хлопців та 1999 дівчат) віком 15-18 років з 206-ти країн, які розіграють нагороди у 32 видах спорту.

Відзначимо, за історію виступів на літніх та зимових Юнацьких Олімпійських іграх українці здобули 70 медалей, двадцять з яких найвищого ґатунку, 22-і срібних й 28 бронзових.

http://noc-ukr.org/news/17234/

З повним складом юнацької Олімпійської команди на ЮОІ-2018 можна ознайомитися за цим посиланням: http://noc-ukr.org/olympic/youth-games/buenos-ayres-2018/sklad-ukrainskoi-komandi/

 

 


Прочитано 558 разПоиск