Версия для печати
Среда, 03 Октябрь 2018 12:39 Версия для печати

Сергій Шахов: "Хто хоче продати українську землю – хоче продати Україну!"

Оцените материал
(0 голосов)

Народний депутат, лідер партії «Наш край» Сергій ШАХОВ на брифінгу у Верховній Раді України зробив заяву про неможливість продажу української землі.

Зокрема, він наголосив, що сьогодні селяни не зможуть продати землю за реальною вартістю. Адже нині ціна одного гектара української землі не перевищує 1000 доларів США. Це найнижча ціна в Європі. У сусідній Польщі вартість землі в 10, у Німеччині та Іспанії– в 15, в Італії – в 30 разів вища.

Лідер Партії «Наш край» переконаний: «Жоден селянин не зможе купити ані сотки – навіть за низькими цінами. В умовах зубожіння та нинішньої інфляції селяни виживають від врожаю до врожаю. Їм не вистачає коштів на життя. Так хто купить цю землю? Точно не ті, хто на ній працює!»

– З української економічної карти зникне понад 45 тисяч фермерських господарств. Вони наразі не в змозі сплатити навіть оренду паїв, бо ледве зводять кінці з кінцями. Фермери програють олігархам та іноземцям конкуренцію за можливість купити землю, яку обробляють, – наголосив Сергій ШАХОВ.

политарена

 


Прочитано 626 раз Последнее изменение Среда, 03 Октябрь 2018 12:47

Последнее от