Служба зайнятості запустила платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри
Среда, 24 Октябрь 2018 10:25 Версия для печати

Служба зайнятості запустила платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри

Оцените материал
(0 голосов)

 Державна служба зайнятості запустила платформу з професійної орієнтації та розвитку кар’єри (http://profi.dcz.gov.ua/), яка допомагає у виборі професії.

 Про це під час Кар’єрного форуму – 2018 «Живи та працюй в Україні» повідомила заступник голови Державної служби зайнятості Юлія Жовтяк.

 «З цього року ми запровадили платформу з професійної орієнтації та розвитку кар’єри. На дану платформу можна зайти через службу зайнятості і пройти тестування Soft Skills.  Наприклад, тест на тайм-менеджемент, на комунікабельність, на вміння працювати в команді, на стресостійкість та інші навички, які на сьогодні необхідні на будь-якій роботі», - зазначила Жовтяк.

 Також, за її словами, у цьому році служба зайнятості започатковує роботу з проведення профдіагностичних тестів для старшокласників. «Ми починаємо проводити безкоштовну професійну діагностику старшокласників шкіл. Ми поставили амбітну мету і хочемо охопити якомога більше молоді», - зауважила вона.

 Жовтяк додала, що дана програма буде запроваджена по всій Україні.

 «Проводити її будуть центри зайнятості. Цей тест допомагає людині визначити свої здібності і обрати ту професію, до якої є схильності. Дане тестування є безкоштовне для нашої молоді, і наші психологи, консультанти, працівники служби зайнятості будуть проводити цю роботу, а також запрошувати після цього школярів та їх батьків для проведення індивідуальних консультацій»,  - розповіла вона.

 Зокрема, як зазначив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич, сьогодні серед зареєстрованих безробітних 88% осіб мають вищу освіту, в той час коли на ринку є нестача робітничих професій.

 У зв’язку з цим, Білич наголосив на важливості проведення профорієнтаційної роботи з учнівською та студентською молоддю. «Саме тому задля економічного та соціального розвитку держави необхідно проводити профорієнтаційну роботу з молоддю щодо вибору професій, затребуваних на ринку праці», - додав він.

 Зазначимо, платформа Державної служби зайнятості з професійної орієнтації та розвитку кар’єри створена з метою наближення профорієнтаційних послуг центрів зайнятості до всіх хто планує свій професійний шлях. Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у дистанційному форматі без відвідування центру зайнятості та зробити власну профорієнтацію.

 


Прочитано 882 разПоиск