В Осипенківській громаді дітей збирає "Оберіг"
Пятница, 09 Февраль 2018 09:59 Версия для печати

В Осипенківській громаді дітей збирає "Оберіг"

Автор 

В Осипенківській сільській об`єднаній громаді Бердянського району відкрився Центр духовного розвитку і творчості  дітей та юнацтва “Оберіг”, який діятиме в форматі недільної школи, організованої при сільській парафії Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ Київського Патріархату.

– Діяльність центру  спрямована на духовний розвиток осипенківців – вивчення Закону Божого, головних засад гуманізму та християнської етики, виховання у юнацтва шанобливого ставлення і поваги до загальнолюдських ідеалів і цінностей, принципів порядності, людяності, моралі, співчуття і доброчесності,  формування  гуманістичного світогляду в повсякденному житті, — зазначила Марія Турчак, науковий співробітник Осипенківського музею, на базі якого розпочав роботу "Оберіг". — Не облишимо увагою краєзнавчо-ужитковий напрямок – виховання любові та дбайливого ставлення до рідної землі, – Вітчизни і своєї “малої батьківщини”, її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору, до рідної природи, навчання декоративно-прикладному мистецтву, розвитку естетичної культури і творчих здібностей вихованців. Сприятимемо формуванню навичок організації гуманітарно-духовного простору навколо себе, адаптації й комунікації за необхідності толерантного співіснування в сучасному мультикультурному просторовому континіумі світу, що швидко змінюється і розвивається ідейно і технологічно; поглибленню знань з іноземної мови. Вихованці центру також матимуть змогу приймати участь у підготовці і проведенні різноманітних благодійних, патріотичних, доброчинних, гуманітарних і просвітницьких акцій, дослідження, охорони і популяризації природного і культурного потенціалу нашого краю, також у пізнавальних екскурсіях краєзнавчими і духовними маршрутами нашого краю – Бердянщини і Запорізької області. Центр духовного розвитку і творчості дітей та юнацтва “Оберіг” відкритий для всіх юних жителів громади, і тих, хто, незалежно від віку, є юним в душі й небайдужим до майбутнього нашого і прийдешніх поколінь.

Заняття проходять щонеділі в приміщенні Осипенківського народного краєзнавчого музею. Вже на перше заняття прийшло 16 дітей. Розпочалось перше заняття молитвою та благословінням дітей на добрі справи, настоятелем храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП с. Осипенко – протоієреєм о. Василієм Турчаком.


 


Прочитано 765 разПоиск