"Эта вина навсегда с нами". Заявление морских пехотицев
Пятница, 16 Февраль 2018 08:05 Версия для печати

"Эта вина навсегда с нами". Заявление морских пехотицев

Автор 
"Эта вина навсегда с нами". Заявление морских пехотицев Фото информационній портал "НикВести"

По факту трагического происшествия на фронте в районе Широкино обнародована позиция морских пехотинцев в обращении 36-й бригады, размещенном на страничке подразделения в Фейсбук. 

"Велика трагедія, що сталася в родині морської піхоти, лягла болючою кривавою раною на кожного з нас. Ми втратили чотирьох побратимів. Не в бою, а від зрадницьких пострілів. Встановлено осіб, причетних до вбивства. Об’єктивне з’ясування обставин і їх покарання в руках слідства і суду. Винні понесуть відповідальність перед Законом, перед Богом, перед людьми, що в них повірили. Це люди, які прийшли служити з нами. Але не стали морськими піхотинцями. Не зрозуміли духу морської піхоти, сенсу нашого життя. І принесли смерть в родини захисників України на Черкащину, Полтавщину, Донеччину і Запоріжжя. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким наших побратимів. Розділяємо ваше горе і усвідомлюємо ступінь нашої вини за те, що не побачили в особах, яких прийняли до своїх лав, їх дійсних намірів, не змогли уберегти наших побратимів. Ця вина назавжди з нами.
Але двоє негідників не можуть викреслити з пам’яті бої морської піхоти за Талаківку, Водяне, Лебединське, Павлопіль, Широкіне, захищене життя тисяч мирних мешканців. Честь, гідність і повагу морська піхота ВМС ЗС України виборола потом і кров'ю. Дуже сподіваємося, що тінь цієї жахливої події не переслідуватиме захисників України, які виконують бойові завдання, чесно і віддано служать своїй Батьківщині. Ми щиро дякуємо за віру в нас, повсякденну підтримку та об'єктивне ставлення до страшного інциденту, що спіткав бойовий підрозділ".

Ранее сообщалось, что один из погибших — командир взвода младший лейтенант из Запорожья.

 


Прочитано 4098 разПоиск