В Бердянську мало місця для хрестиків не стало
Вторник, 20 Февраль 2018 17:19 Версия для печати

В Бердянську мало місця для хрестиків не стало

Автор 

Учасниці Всеукраїнської акції єднання «Україна моя вишивана», яка відбулася у Бердянському художньому музеї ім. І.І. Бродського, так завзято заходилися вишивати різнокольорову карту нашої держави, що мало не завершили задум народних майстринь Ірини Харатін та Тетяни Дяківнич з Борщівського району Тернопільської області.

До Бердянська вишивана карта України — три на півтора метри — надійшла з міста Ромни Сумської області.

Працівниці художнього музею знали кого запросити. З десяток досвідчених відомих вишивальниць, — деякі з них мали персональні виставки, брали участь у колективних вернісажах, — відразу заходилися заповнювати різнокольоровими хрестиками обриси не лише Запорізької, а й інших областей. Вправно і весело працювали.

Тож бажаючі, що відгукнулися на запрошення долучитися до акції, попервах і до столу дістатися не мали змоги. Однак місця вистачило всім. Щоправда, гаптували вже мережану оторочку, окрайці, фон, навіть кордони і назви областей тощо. Загальна наснага запалювала завзяттям школярів, які завітали разом з вчителями. 

Всього вишивали три десятки  бердянців. Наймолодшій учасниці акції виповнилося 15, найстаршій — 67 років. Далі вишивану естафету єднання приймає Запоріжжя.

 


Прочитано 1124 раз