Запорізький центр зайнятості на рекрутинговому "пілоті" працевлаштував 162 особи
Среда, 21 Февраль 2018 09:41 Версия для печати

Запорізький центр зайнятості на рекрутинговому "пілоті" працевлаштував 162 особи

Автор 

У червні 2017 року Запорізький міський центр зайнятості визначено як пілотний у впровадженні нової послуги з підбору персоналу шляхом рекрутингу. За вісім місяців надано послуги 326 підприємствам, серед яких є і роботодавці з інших регіонів. За час дії експерименту  працевлаштовано 162 людини.

Рекрутингу допомагає не лише підібрати  фахівців для підприємств, а й у шукачам роботи знайти роботодавців. За час експерименту  опрацьовано 3636 резюме осіб, які шукають роботу. 1450 громадян, які перебувають на обліку в центрах зайнятості м. Запоріжжя, отримали інформацію щодо наявних вакансій.

У сучасних реаліях підприємства зацікавлені в рекрутинговій формі співпраці з центром зайнятості. По-перше, роботодавець не витрачає час на підбір кандидатів із великої кількості бажаючих. Адже попередня співбесіда  за вимогами роботодавця проводиться рекрутерами. По-друге, не потрібно витрачати кошти, бо  послуга надається саме в центрі зайнятості безкоштовно. По-третє, роботодавцю не обов’язково розміщувати свої вакансії на платних ресурсах, він може скористатися ресурсами центру зайнятості. По-четверте, наприклад, представникам малого бізнесу не обов’язково мати в штаті менеджера з підбору персоналу при умові співпраці з центром зайнятості.

Під час проведення експерименту спеціалістами з підбору персоналу за типом рекрутингу створено оновлену базу шукачів роботи, банк вакансій, резюме та анкет. Працюючи під гаслом «оперативно, якісно, вчасно», фахівці опрацьовують заявки, підбирають роботу, використовуючи сучасні методи роботи.

- Ми вважаємо цей експеримент вдалим, - розповіла директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. - Маємо на меті якнайшвидше наблизити шукачів роботи до роботодавців, розширити перелік соціальних послуг, тим самим долати дисбаланс попиту і пропозиції на ринку праці».

Найближчим часом аналогічний рекрутинговий сектор запрацює в Мелітопольському міському центрі зайнятості.

 


Прочитано 967 разПоиск