Учні Запоріжжя за допомогою еко-куточку перетворять сміття на спільне благо
Вторник, 06 Март 2018 14:58 Версия для печати

Учні Запоріжжя за допомогою еко-куточку перетворять сміття на спільне благо

Автор 

Сьогодні, 05 березня, у Запоріжжі на території Малої гуманітарної академії відкрили перший еко-куточок у рамках соціально-екологічного проекту «Сортуй в майбутнє». Сам еко-куточок складається з двох частин: перша – для сортування пластику, друга – для паперу.

Організаторами проекту виступили дві громадські організації, які працюють в тандемі: «Еко Україна – це я» і «Небо без кордонів».

Відкриття еко-куточку стало справжнім святом для учнів та вчителів МАУ, які в актовій залі своєї школи влаштували святкову програму та представили свій новоутворений клуб екологічного спрямування – «Еко-лайн».

Екологічний проект «Сортуй в майбутнє» на загал презентували: віце-президентка ГО «Небо без кордонів» Ірина Ярко та голова ГО «Україна – це я» Дмитро Чуркін.

За словами організаторів, у рамках цього проекту діти не лише привчатимуться сортувати сміття, а й зароблятимуть Еко-Юніти (гроші), які згодом направлять на реалізацію учнівської ідеї. Яка саме це буде ідея учні вирішуватимуть власноруч шляхом голосування. Відповідно, та ідея, яка набере більше голосів, і буде втілена в життя.

Також представники громадських організації провели учням майстер-клас, в якому розповіли та на власному прикладі показали як правильно сортувати сміття в еко-куточку. Таким чином дуже простими діями діти зможуть втілити в життя ідеї, які допоможуть зробити їх школу більш сучасною.

 


Прочитано 1464 разПоиск