Василий Копица: "Реклама Хочешь иметь такие колеса выезжай на трассу Бердянск-Запорожье, ч/з Токмак".
Суббота, 17 Март 2018 12:54 Версия для печати

Василий Копица: "Реклама Хочешь иметь такие колеса выезжай на трассу Бердянск-Запорожье, ч/з Токмак".

Автор 

Один пользователь Facebook поделился горьким опытом.

Второй — официальным ответом "Облавтодора":

"В 2016році було розроблено проекти на поточний середній ремонт ділянок автомобільної дороги Н-30 Василівка – Бердянськ (раніше Р-37 Енергодар – Василівка - Бердянськ), в тому числі і на ділянки автомобільної дороги від м. Токмак до с. Ільїне (раніше с. Панфілівка).
В 2017 році було проведено конкурсні торги на виконання робіт з поточного середнього ремонту ділянки автомобільної дороги Н-30 Василівка – Бердянськ в Чернігівському районі, та було визначено їх переможця, яким стало ТОВ «Автомагістраль - Південь». У зв’язку з обмеженим фінансуванням кошти на виконання робіт виділено не було.
На 2018рік, виділення коштів з державного бюджету на виконання робіт з поточного середнього ремонту ділянок автомобільної дороги Н-30 Василівка – Бердянськ також нажаль не передбачається.
Службою автомобільних доріг у Запорізькій області планується виконання робіт з поточного середнього ремонту ділянки автодороги Н-30 Василівка – Бердянськ в межах Чернігівського району за рахунок коштів, надходження яких передбачається в рамках митного експерименту.
На ділянці вищезгаданої автодороги, що проходить по Токмацькому району будуть виконуватися лише роботи за рахунок експлуатаційного утримання".

Третий подытожил:

"С какой стороны не пробуй доехать до Бердянска результат будет такой же !!! Вы думаете почему ху*ло не нападает на Украину?!!! Он боится угробить всю свою колесную и гусеничную технику на наших дорогах!!! Так что мы не можем ездить, но и враг не пройдет!!!"

 


Прочитано 1672 разПоиск