​Суд надав НАБУ доступ до декларацій голови Запорізької ОДА
Понедельник, 02 Июль 2018 12:05 Версия для печати

​Суд надав НАБУ доступ до декларацій голови Запорізької ОДА

Автор 

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) отримали доступ до декларацій голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля. Таке рішення прийняв суддя Солом'янського районного суду міста Києва за результатами розгляду відповідного клопотання, повідомляє «Слово і Діло».

Детективи отримали доступ до декларації в рамках розслідування кримінальної провадження про можливе декларування недостовірної інформації Брилем.

Повідомляється, що детектив НАБУ просив надати доступ до документів Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), а саме: щорічної декларації Бриля за 2016 рік; виправленої щорічної декларації за 2016 рік; повідомленням про суттєві зміни в майновому стані; щорічної декларації за 2017 рік і виправленої щорічної декларації за 2017 рік.

Так, за версією слідства, в результаті аналізу декларації Бриля за 2016 рік встановлено, що він не вніс в документ інформацію про наявність у нього і членів його сім'ї нерухомого та рухомого майна, а також права на користування і розпорядження таким майном, серед яких, зокрема, 5 автомобілів, земельна ділянка і т. д.

Слід зазначити, що суддя клопотання задовольнив. Нагадаємо, що за 2017 рік Бриль задекларував майже 5,2 млн гривень доходу.

 


Прочитано 290 разПоиск