У Мелитопольському районі відбувся Open Space "Творимо майбутнє громади разом"
Четверг, 19 Июль 2018 08:45 Версия для печати Автор 

У селі Нове Мелітопольського району вивчали способи залучння мешканців до покращення життя громади

17 липня в селі Нове в сільській бібліотеці відбулася зустріч у форматі відкритого простору з вивчення досвіду успішних практик ОТГ Запорізької області, можливостей залучення додаткових ресурсів на розвиток громади, перспективних напрямків розвитку та співпраці представників різних секторів, а також активізації участі мешканців у розвитку власної громади.

Open Space на тему «Творимо майбутнє своєї громади разом» підвів підсумки другого раунду проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) в Мелітопольському районі.

Жвава дискусія точилася навколо трьох основних питань зустрічі, які було заплановано провести у форматі групової роботи, але шквал емоцій неможливо було стримати і весь процес обговорення пройшов у загальному колі. Присутні намагалися знайти відповіді на такі питання подальшого розвитку громади: «Способи активізації залучення мешканців громади до процесу місцевого розвитку»; «Можливості залучення додаткових ресурсів для розвитку громади» та «Заклади освіти та культури у процесах розвитку громади».

Такі зустрічі, як показав досвід вже двох раундів реалізованих заходів проекту ПУЛЬС, дуже потрібні не лише для підвищення інформованості людей про процеси децентралізації, але й можуть розглядатися як дієвий механізм залучення мешканців до суспільного життя громади.


Захід відбувся у межах проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У Мелітопольському районі проект впроваджується Мелітопольською центральною районною бібліотекою в партнерстві з Громадською організацією «Українська асоціація міст, що навчаються» за підтримки та сприяння Новенської сільської ради.

 

 


Прочитано 419 разПоиск