Запорожцев с Днем города поздравил мэр Буряк
Суббота, 06 Октябрь 2018 09:38 Версия для печати

Запорожцев с Днем города поздравил мэр Буряк

Автор 

Пресс-служба Запорожского горсовета обнародовала поздравление  мэра Владимира Буряка с Днем города:

Дорогі запоріжці! Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання з Днем міста! У Запоріжжя славна історія. Місто завжди з честю переживало важкі часи та сміливо рухалося вперед. І сьогодні разом ми робимо багато, щоб місто стало краще, щоб до нас радо приїжджали гості, забираючи з собою часточку тепла та місцевого колориту.

Майбутнє Запоріжжя залежить передусім від нас, від нашої самоповаги, підтримки один одного і бажання зробити місто сучасним і комфортним.

У нас склалася чудова традиція відкривати Покровським ярмарком відзначення Дня народження нашого міста. Ця старовинна традиція вже давно перетворилась на грандіозне щорічне свято.

Але День міста - це не лише Покровський ярмарок, а й багато інших заходів, які проходитимуть у жовтні. Це свято для кожного запоріжця, привід згадати, що ми разом зробили за рік.

Запоріжцям є чим пишатися. Запоріжжя розвивається та впевнено дивиться у майбутнє. Будуємо сучасний термінал в аеропорту. Випускаємо на дороги новий громадський транспорт. Зустрічаємо гостей у новому затишному сквері Театральному та на Алеї троянд. Розбудовуємо проспект Маяковського. Створюємо нові парки та сквери. Все це – результат нашої спільної праці. Щиро дякую за це всім запоріжцям.

З Днем народження, Запоріжжя! Зі святом вас, запоріжці, мої працьовиті й гостинні земляки!

Запорізький міський голова                                                        Володимир Буряк

 

 


Прочитано 767 разПоиск