Версия для печати
Среда, 10 Октябрь 2018 13:50 Версия для печати

Промисловці обурені: залізниця не захищає свої вантажі

Автор 

Представники декількох підприємств нашого регіону оприлюднили відкрите звернення до правоохоронців, керівників залізниці та очільників області, у якому йдеться про системні випадки розкрадання вантажів на «Укрзалізниці»:

«За останні місяці ТОВ «НВП Агрінрол», ТОВ Міроіл», ТОВ «Азов Маст» зіткнулися з постійними фактами розкрадання наших вантажів при перевезенні їх силами «Укрзалізниці». Залізниця не забезпечує належного захисту вантажу, через що промислові компанії нашого регіону, як і всієї України, постійно втрачають тонни товарів і зазнають мільйонних збитків. Крадіжки досягли таких масштабів, що промисловці готові розглядати альтернативні способи доставки вантажів.

Злочинні угруповання, що працюють на залізниці, наносять багатомільйонні збитки компаніям на території всієї країни, і Придніпровська філія «Укрзалізниці» - один з «передовиків» у рейтингу найбільш ненадійних. Особливо відрізняються тут злодії, які спеціалізуються на паливно-мастильних матеріалах.

Так, 29 вересня представники НВП «Агрінол» в залізничних цистернах на станції «Берда» не дорахувались майже 16 тонн нафтопродуктів, збиток склав близько 400 тисяч гривень.

4 жовтня за заявою про крадіжку олив в поліцію звернулися представники ще трьох компаній, недостачу також виявили на станції «Берда»: в першому випадку - більше 14 тонн олив, у другому - майже 9 тонн, в третьому - сім тонн. Збитки - на мільйони.

Черговий факт розкрадання мав місце 8 жовтня, коли на станції «Берда» Придніпровської залізниці представники виробника нафтопродуктів при візуальному огляді цистерн виявили порушення цілісності пломб. Про цей факт було повідомлено правоохоронні органи. Недостача склала понад 8 тонн, сума збитку - близько чверті мільйона гривень. Представники залізниці коментувати ситуацію, що склалася, відмовилися.

Факти мають системний характер і тривають незважаючи на всі звернення до правоохоронних органів. Ми впевнені, що маємо справу зі злочином, вчиненим за попередньою змовою групою осіб. Це носить колосальні масштаби. За кілька місяців загальний збиток, отриманий промисловими підприємствами при перевезенні залізницею, склав близько 3 мільйонів гривень.

І, на наш превеликий жаль, ніякої реакції на дані кричущі факти з боку відповідальних осіб Придніпровської залізниці, яка зобов'язана забезпечити збереження вантажів - немає.

Даний лист просимо вважати офіційним зверненням і просимо забезпечити контроль за проведенням слідчих дій:

Начальника ГУНП в Запорізькій області Коміссарова Сергія Анатолійовича;

Прокурора Запорізької області Романова Валерія Петровича.

А також просимо максимально вивчити ситуацію і сприяти її вирішенню:

Голову Запорізької ОДА Бриля Костянтина Івановича;

Директора регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Кужавського Миколи Сергійовича

                                                                                         З повагою і надією на швидке вирішення ситуації,

                                                                                  ТОВ «НВП Агрінрол», ТОВ Міроіл», ТОВ « Азов Маст»

 

 

 

 


Прочитано 1578 раз

Последнее от R