Запорізькі громади на InCoForum-2018 продемонструють себе інвесторам
Пятница, 12 Октябрь 2018 09:11 Версия для печати

Запорізькі громади на InCoForum-2018 продемонструють себе інвесторам

Автор 

У виставковому центрі "Козак-Палац" на ІІІ Міжнародному форумі InCoForum-2018 відкрилися спеціалізовані виставки: «Кооперація територіальних громад», «Будівництво та енергозбереження», «Зроблено в Запоріжжі».

Виставка «Кооперація територіальних громад» презентує проекти ОТГ Запорізької області, – повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА. Тут міста Бердянськ, Енергодар та Мелітополь, Біленьківська, Долинська, Гуляйпільська, Кирилівська, Павлівська, Плодородненська та багато інших ОТГ регіону представляють свої можливості, проекти, що здатні зацікавити потенційних інвесторів.

Виставка «Будівництво та енергозбереження» - 15-та міжрегіональна спеціалізована виставка потенційних постачальників товарів та послуг для громад. Підприємства з Дніпра, Запоріжжя та Києва пропонували продукцію та послуги з установлення сучасних систем енергозбереження, опалення, освітлення, рішення альтернативної енергетики, кондиціювання та вентиляції, благоустрою та проектування. Серед учасників – завод «SWAG-Котли», що є визнаним лідером у виробництві твердопаливного обладнання з м. Мелітополь, український виробник збірних будівельних конструкцій - компанія «Домокомплект», запорізький завод «Світлотехніка», інженерний центр «Теплостар» тощо.

Експозиція «Зроблено в Запоріжжі» - виставковий проект, здійснений за участю Запорізької міської ради в рамках програми підтримки МСБ м. Запоріжжя, який уже традиційно реалізується у рамках спеціалізованих виставок у ВЦ «Козак-Палац».

Цього разу продукцію власного виробництва представляють запорізькі компанії, що працюють у сфері технологій та роботизації зварювальних процесів («Тріада-Зварювання»), виробництва електрообладнання (завод «Лідер Електрик»), проектування для промисловості («Група інститутів по проектуванню «ГІПРОПРОМ Буд»), інноваційних інженерних рішень (компанія «Сінтек»), виробництва хліба та хлібобулочних виробів (пекарня «Урожай») та багато інших компаній, що дають привід пишатися запорізькими підприємцями.

Нагадаємо, «InCoForum-2018» організований облдержадміністрацією, Запорізькою торгово-промисловою палатою та Агенцією регіонального розвитку Запорізької області спільно з партнерами  – проектом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (проект ПРОМІС), програмою «U-LEAD з Європою», Запорізьким Центром розвитку місцевого самоврядування, UkraineInvest. Відкриття масштабного інвестиційного форуму відбудеться 12 жовтня у виставковому центрі «Козак-Палац».

 


Прочитано 765 разПоиск