Запорізька область позмагається за участь в естонських програмах для підприємців
Пятница, 12 Октябрь 2018 09:34 Версия для печати

Запорізька область позмагається за участь в естонських програмах для підприємців

Автор 

Триває конкурс «Битва міст», що  проводиться офісом з просування експорту та Мінекономрозвитку і торгівлі для визначення двох українських міст (окрім м. Київ), чиї представники зможуть взяти участь в безкоштовних освітніх програмах для підприємців та експортерів «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine». Конкурс проводитьс з 25 вересня по 17 жовтня 2018 року.

Згадані програми включають п’ять  безкоштовних освітніх семінарів щодо виходу на зовнішні ринки і різних аспектів експортної діяльності, а також сім безкоштовних освітніх семінарів з креативного підприємництва та експорту. Заняття відбуватимуться за участю міжнародних експертів та тренерів. Офіс з просування експорту забезпечує процес реалізації програми та проведення семінарів у всіх містах, де проводиться програма.

Export Revolution Ukraine та Creative Export Ukraine розроблені Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (проект з питань розвитку і співробітництва).

За право бути приймаючою стороною програм Export Revolution Ukraine та Creative Export Ukraine  вирішили позмагатися 15 областей України.

Житомирська, Запорізька, Полтавська, Кіровоградська, Донецька, Сумська, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Луганська, Львівська, Одеська, Харківська, Черкаська, Чернігівська та Чернівецька області вже визначили регіональних координаторів та готові до набору свідомого та активного бізнесу.

До участі запрошуються всі компанії, зацікавлені у виході на зовнішні ринки різних аспектів експортної діяльності, які бажають безкоштовно навчатися у провідних спеціалістів з питань експорту та зовнішньоекономічної діяльності.

Посилання на реєстраційні форми:

Export Revolution UkrainePRO: https://goo.gl/forms/6xY1ETmBOoH6ahLx1

Creative Export Ukraine PRO: https://goo.gl/forms/Q8rG5m6narGeexzo1

Export Revolution Ukraine START: https://goo.gl/forms/TP5g9Czp4CQMbpgD3

Creative Export Ukraine START: https://goo.gl/forms/Mbq4LwFnJ1hV7d762

Контакти для довідок: менеджер проекту Офісу з просування експорту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ,380991551624 Крилова Анастасія, начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Бойко Артур Юрійович: e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , тел.: (+38 061) 224-66-63, 239-03-99.

 


Прочитано 773 разПоиск