В Запорожье мэр Буряк поздравил горожан с праздниками
Воскресенье, 14 Октябрь 2018 10:43 Версия для печати

В Запорожье мэр Буряк поздравил горожан с праздниками

Автор 

Пресс-служба Запорожской мэрии распространила поздавление мэра горда Владимира Буряка по случаю нескольких праздников, котоыре мы отмечаем сегодня, 14 октября:

Дорогі запоріжці!

Так історично склалося, що у даті 14 жовтня для нас переплелися минуле і теперішнє. День українського козацтва в Україні нерозривно пов’язаний з великим християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці, який віддавна відзначається 14 жовтня. Запорозьке козацтво ще п’ять століть тому показало світу український варіант демократії. Вірю в те, що запоріжці не лише територіально, але й по духу є спадкоємцями Запорозької Січі.

Також 14 жовтня, 75 років тому, Запоріжжя було звільнене від нацистських загарбників. Це день вдячності і пам’яті для запоріжців, які вшановують визволителів нашого міста – і тих, що полягли у боях, і нині живих, які передають нам естафету подвигу.

Лише вчетверте ми відзначаємо День захисника Вітчизни в новому, українському форматі. Цей день 14 жовтня демонструє нам перекличку поколінь, нерозривний зв'язок з нашим корінням, готовність нащадків боронити завоювання предків. Головний символ цього свята – сучасні захисники України, які зараз відстоюють незалежність, суверенність, територіальну цілісність нашої країни.

Як колись козаки і воїни Другої світової війни, ми теж вистоїмо і переможемо. У день Козацької Покрови, День визволення Запоріжжя і День захисника України бажаю всім землякам бути гідними козацької доблесті, любити і боронити Батьківщину як свою сім’ю, берегти і передавати дітям патріотичні традиції.

Запорізький міський голова Володимир Буряк

*

"Бути гідними козацької доблесті" - сильные слова. Чаще бы о них вспоминали чиновники всех рангов и всех мастей. Или это только нас, простых запорожцев, касается? Как-то повисла в воздухе поздравлялка мэра - типа, вы, земялки, будьде достойными козацкой доблести, а мы тут скопом при власти как-нибудь уж обойдемся без этих условностей.

 

 


Прочитано 581 разПоиск