У Запоріжжі відбудеться ювілейний фестиваль "Сонячний зайчик"
Вторник, 16 Октябрь 2018 14:42 Версия для печати

У Запоріжжі відбудеться ювілейний фестиваль "Сонячний зайчик"

Автор 

19-21 жовтня 2018 року у Запорізькому міському палаці дитячої та юнацької творчості Х Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький фестиваль-майстерня авторської пісні «СОНЯЧНИЙ ЗАЙЧИК»

У ПРОГРАМІ:

Для учасників – режисура пісні, акторські, психологічні, мовні, вокальні та інші тренінги;

 Для педагогів і керівників колективів – обмін досвідом;

Для всіх – концерти за участю призерів фестивалю та викладачів.

21 жовтня об 11.00 - заключний концерт на великій сцені Палацу; вхід вільний

Фестиваль-майстерня «Сонячний зайчик» існує з 2008 року. Участь у ньому взяли вже сотні виконавців від 6 до 21 року з усіх куточків України. Багато хто буквально зростав разом з фестивалем (як, наприклад, Михаїл Равіч – постійний учасник протягом десяти років).

Цьогоріч у фестивалі-майстерні візьмуть участь діти і юнацтво з Дніпропетровської, Донецької (Слов'янськ і Бахмут), Запорізької, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської та Хмельницької областей. Всього понад сто учасників. Крім того, на честь ювілею у фестивалі-майстерні участь візьмуть випускники, яким уже за 21. Разом з викладачами, асистентами (студентами ЗНУ) та оргкомітетом  цьогорічне «фестивальне містечко» в Палаці творчості налічуватиме більше ста двадцяти мешканців. 

Новинка і родзинка ювілейного фестивалю«Переломлення, або Сад лунаючих скульптур» (провокативні ритмічні «відсебеньки»). Авторська практика «відсебеньок» відомого українського скульптора Бориса Чака поєднається зі здобутками творчої майстерні Олени Гаджилової, київської режисерки та однієї з постійних викладачок акторської майстерності нашого фестивалю. Вперше в історії «Сонячного зайчика» у життя втілюється одна з давніх ідей поєднати в спільній великій роботі таланти, уміння й навички, які здобуто за всі роки існування фесту. На поєднанні графіки,  пластики скульптур і власне творчих можливостей учасників цього майстер-класу (випускників фесту) має народитися своєрідна дипломна вистава – перфоманс або й повторюваний у майбутньому спектакль. Ще одна новинка – це виїзні концерти в дитячому будинку «Надія» та Запорізькому центрі соціально-психологічної реабілітації дітей (18 жовтня, вечір).

21 жовтня ласкаво просимо всіх охочих запоріжців і гостей міста провести сімейне дозвілля разом з нами і відвідати традиційний для фестивалю заключний концерт. Вхід вільний.

ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ:

Театр поетичної пісні під керівництвом Олени Алексєєвої

Запорізький національний університет, факультет соціальної педагогіки і психології

Всеукраїнське об’єднання діячів авторської пісні

 

Вхід на концерти фестивалю вільний. Участь у тренінгах – для зареєстрованих учасників.

 


Прочитано 810 разПоиск