П'ята частина захисних споруд Запорізької області не готова прийняти мешканців у разі необхідності
Среда, 24 Октябрь 2018 09:51 Версия для печати

П'ята частина захисних споруд Запорізької області не готова прийняти мешканців у разі необхідності

Автор 

У Запорізькій області проводиться інвентаризація  захисних споруд. Наразі  проінвентаризовано 370 захисних споруд, що становить 53,86% від загальної кількості.

Загалом на обліку знаходиться 687 захисних споруд, у тому числі 327 сховищ та 360 протирадіаційних укриттів.

За даними Департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації, на сьогодні в області 62 (9%) захисні споруди - готові, 480 (69%) - обмежено готові та 145 (21%) - не готові до прийняття осіб, що укриваються.

В області також визначено 249312 найпростіших укриттів (підвалів) для укриття населення. Підготовлено до укриття населення 2998 (91%) підвалів багатоквартирних будинків, у тому числі: в містах обласного значення - 2434 підвали (93%), у районах області - 564 (90%).

Здебільше балансоутримувачами захисних споруд, стан яких визначений як не готові до використання за призначенням, є суб’єкти господарювання приватної форми власності.

Заход В області також триває робота щодо організації профілактичних та попереджувальних заходів з ремонту та технічному обслуговуванню захисних споруд цивільного захисту.

Виконання заходів щодо приведення захисних споруд у готовність до прийняття осіб, що укриваються, та проведення заходів технічної інвентаризації захисних споруд знаходиться на постійному контролі обласної державної адміністрації.

и з технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту краще проводяться в містах Мелітополь, Запоріжжя, у Василівському,  Гуляйпільському, Приморському  та Токмацькому районах.

Інвентаризація захисних споруд комунальної форми власності завершена у м. Запоріжжі, Бердянському, Більмацькому, Вільнянському, Мелітопольському, Михайлівському, Приазовському та Якимівському районах області. У той же час великий обсяг роботи з цього питання необхідно провести Чергнігівській райдержадміністрації.

 


Прочитано 792 разПоиск