В Якимівському районі піротехніки знешкодили 9 вибухонебезпечних предметів
Среда, 24 Октябрь 2018 10:09 Версия для печати

В Якимівському районі піротехніки знешкодили 9 вибухонебезпечних предметів

Автор 

Фахівці-піротехніки знешкодили 9 одиниць ВНП часів минулих війн, повідомляє ГУ ДСНС України у Запорізькій області

23 жовтня в Якимівському районі фахівці-піротехніки АРЗ СП м. Запоріжжя вилучили та знешкодили 2 мінометні міни калібру 82 мм, артснаряд калібру 76 мм, 6 авіабомб вагою 5 кг кожна часів минулих війн, які були виявлені місцевими мешканцями.

Виявлені ВНП знищили в спеціально відведеному місці відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки.

Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні. Ваші дії після виявлення підозрілого предмета: • припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця; • в жодному випадку не рухати підозрілий предмет; • організувати охорону небезпечного місця; • не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти; • ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.

 


Прочитано 774 разПоиск